Bookmark and Share


Studio Žižkov se nachází nedaleko centra Prahy, na Žižkově v Bořivojově ulici, v samostatném objektu ve dvoře. Nabízí široké spektrum služeb a aktivit.

 Recepce studia je vlastně malá prodejna „Made in Žižkov” kde můžete zakoupit trika, mikiny, čepice a další oděvy a doplňky, knížky, CD a DVD, dárky a Žižkovské suvenýry převážně z naší produkce, která slouží zároveň i pro příjem výdej zakázek.

Hned za ní naleznete kreativní a grafické studio, reklamní a produkční agenturu, vydavatelsví, polygrafický provoz (malonákladový digitální a velkoformátový tisk, signmaking, potisk triček a reklamních předmětů...).

Srdcem studia je multifunkční sál (divadlo, koncerty, přednášky, školení, tiskové konference, castingy, natáčení...) který je využíván i jako prostorné fotostudio. Při akcích je v provozu malý bar s výčepem.

Za zmínku stojí i vybavené nahrávací studio.

Vše doplňuje výroba placek, kuřáckých filtrů, duplikace CD a DVD a nesmíme opomenout další služby, které zajišťujeme v kooperaci našimi tuzemskými i zahraničními partnery (ofsetový tisk, velkokapacitní velkoformátový tisk billboardů a bannerů, zakázková výroba...).

Naším cílem je nabízet co nejkomplexnější servis za rozumné ceny. K zakázkám i zákazníkům přistupujeme individuálně repliky hodinek, snad i trochu netradičně a neformálně.

Zároveň se snažíme co nejvíc zapojovat i do kulturního a společenského dění, především u nás, na Žižkově... Za zmínku stojí naše Žižkovské Divadelní Studio, které nabízí zázemí několika divadelním spolkům.

Vítězný únor.cz - petice proti komunistům

 TOPlist

© PAŘIL 2013